ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2024/25

Vážení žáci, žákyně a rodiče,

vítáme Vás na našich internetových stránkách  a v novém školním roce Vám přejeme mnoho úspěchů a krásných zážitků s naší školou.

Dne 2. září se žáci s rodiči prvních tříd a přípravné třídy setkají v objektu Krhanická v 8:45 – viz následující příspěvek pro první třídy a přípravnou třídu.

Žáci 2. tříd se sejdou v 8:00 před hlavní budovou Písnická 760 s třídní učitelkou (výuka končí taktéž v 8:45).

Žáky 3. až 9. tříd přivítáme od 8:00 – 8:45 hodin v hlavní budově. Paní učitelky žáky nasměrují do správné třídy.

V úterý a ve středu budou žáci ve svých třídách s třídním vyučujícím, kde se dozví veškeré potřebné informace k provozu školy, včetně rozvrhu a pomůcek. Vyučování bude zkráceno na I. stupni do 11:40 a na II. stupni do 12:30. (První třídy mají v úterý pouze dvě vyučovací hodiny, ve středu tři.)

Od čtvrtka 5. září probíhá výuka dle řádného rozvrhu (bez odpoledního vyučování). V týdnu od 9. 9. 2024 probíhá výuka zcela dle rozvrhu.

Pozn.: Družina je v plném provozu od 3. 9. 2024

2. 9. 2024        – pro všechny přihlášené děti bude družina v 5. oddělení na hlavní budově, vchod od hřiště

POZOR!!!!!!

REKONSTRUKCE PAVILONU A

Po dobu rekonstrukce Pavilonu A

• 1. třídy v Pavilonu B
  • Přípravná třída bude v prostoru objektu Krhanická
  • 2.A a 2.B bude  na hlavní budově

O veškerých změnách budete informováni! Děkujeme za pochopení!